شارژر قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ

شارژر: قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ قانون اساسی دونالد ترامپ بین الملل آمریکا

گت بلاگز قم اعلام آمادگی ۳ هزار مبلغ حوزوی از سراسر کشور جهت تبلیغ

مدیر قرارگاه اعزام مبلغ گفتمان انقلاب اسلامی گفت: بالغ‌بر ۳ هزارنفر مبلغ حوزوی در سراسر کشور اعلام آمادگی کرده‌اند درحالی‌که ظرفیت قرارگاه بیش از ۵ هزار نفر

اعلام آمادگی ۳ هزار مبلغ حوزوی از سراسر کشور جهت تبلیغ

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین علی کلاته ظهر امروز در دیدار با آیت الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات اظهار داشت:یکی از کارهای مهم قرارگاه تلاش در جهت حضور حداکثری در انتخابات هست.

عبارات مهم : آمادگی
کلاته بابیان اینکه فرد منتخب ملت می تواند در آینده سیاسی و مذهبی جامعه نقش پررنگی ایفا کند، افزود: چه بسا با گزینش فردی شایسته و بالیاقت زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت باشیم و فردی روی کار بیاید که بتواند کشور را از معضلاتی که دچار آن است نجات بدهد.

وی بابیان فرمایشی از امام راحل(ره) تصریح کرد: با همفکری بزرگان و علمای حوزه علمیه قرارگاه اعزام مبلغ شکل گرفته تا با نیازسنجی های درست و به موقع بتوان کارهای بافایده و تأثیرگذاری انجام داد.

کلاته با اشاره به وقت طلبی های دشمن های انقلاب تأکید کرد: اگر درزمینهٔ تبلیغ و روشنگری عرصه را خالی کنیم دشمن های کوردل وارد این فضاها خواهند شد و جبران خسارت های ناشی از آن بسیار گران می تواند باشد.

مدیر قرارگاه اعزام مبلغ گفتمان انقلاب اسلامی بابیان آمادگی و علاقه ای وافر مبلغان حوزوی جهت ورود در این عرصه ها تصریح کرد:بالغ بر3 هزار نفر مبلغ حوزوی در سراسر کشور اعلام آمادگی کردند درحالی که ظرفیت قرارگاه بیش از 5هزار نفر هست.

کلاته با اشاره به اخلاص و نیت خالص مبلغان در امر تبلیغ خاطرنشان کرد:تمامی کارها و اقداماتی که در این زمینه صورت می گیرد به صورت جهادی است همچنین داستان قم افرادی شرکت دهی شده است اند که به صورت شبانه در پارک ها و دیگر معابر عمومی به نشر معارف الهی مبادرت می ورزند.

مدیر قرارگاه اعزام مبلغ گفتمان انقلاب اسلامی بابیان کارها صورت گرفته تبلیغی در ایام منتهی به نیمه شعبان ابراز کرد: هزار نفر از طلاب جهت استقبال از زائران و مسافرانی که در این ایام به قم سفر می کنند در ورودی های مهم شهری شرکت دهی شده است اند که مسافران را تا مسجد جمکران همراهی می کنند.

کلاته با اشاره به انتخابات پیش رو گفت:امیدواریم در انتخابات آینده فردی روی کار بیاید که از همه زیاد به مردم نزدیک باشد و بیشترین شباهت را به ائمه(ع) داشته باشد.

انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: آمادگی | انقلاب | انتخابات | اعلام آمادگی | مبلغان دینی | قم | آیت الله علوی گرگانی | امام راحل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog