شارژر قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ

شارژر: قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ قانون اساسی دونالد ترامپ بین الملل آمریکا

گت بلاگز فضای مجازی ۲۳۴ اپلیکیشن اندروید از بازدیدکنندگان جاسوسی می کنند

محققان دانشگاه Braunschweig آلمان در تحقیق تازه خود صدها اپلیکیشن اندروید را شناسایی کرده اند که در آنها فناوری ردیابی متقابل اولتراسونیک دستگاه های الکترو

۲۳۴ اپلیکیشن اندروید از بازدیدکنندگان جاسوسی می کنند

به گزارش خبرنگار حوزه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ این فناوری امواجی راجذب می کند که از تبلیغات در دستگاه های گوشی تلفن همراه منتشر می شوند.
با این روش بازاریابان ترجیحات و عادات متفاوت کاربر را بدون اجازه او ردیابی می کنند و تبلیغاتی با توجه به این عادات جهت کاربر ارسال می کنند. این فناوری توانایی ردیابی دقیق مکان و فعالیت های فرد را دارد.

عبارات مهم : همراه

طبق یافته های این مطالعه فناوری ردیابی امواج اولتراسونیک در بخش صوتی دستگاه های گوشی تلفن همراه به کار می رود و با استفاده از میکروفون خود دستگاه، آن را ردیابی می کند.
بنابراین با کمک این فناوری می توان موقعیت مکانی کاربر را کشف کرد، در تلویزیون هوشمند او جاسوسی کرد یا به دستگاه های گوشی تلفن همراه دیگر کاربر متصل شد.
به همین جهت محققان تاکنون ۲۳۴ اپلیکیشن اندورید کشف کرده ند که با استفاده از کیت برنامه نویسی نرم افزاری SilverPush ساخته شده است اند.
این اپلیکیشن ها بدون اطلاع کاربر حتی به سروصدای بعد زمینه مکان فرد نیز گوش می دهند!این در حالی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی شرکت FTC آمریکا به برنامه نویسانی هشدار داد که از بازدیدکنندگان جاسوسی می کنند.
بعد از این بیانیه SilverPush اعلام کرد دیگر خدمت Unique Audio Beacon را (که از آن در اپلیکیشن های ردیابی استفاده می شود) ارائه نخواهد کرد. ولی آخرین تحقیقات نشان می دهد هنوز از آن استفاده می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همراه | جاسوسی | برنامه | دستگاه | فناوری | استفاده | اپلیکیشن | برنامه نویسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog