شارژر قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ

شارژر: قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ قانون اساسی دونالد ترامپ بین الملل آمریکا

گت بلاگز فضای مجازی رازهایی از دنیا هستی که تا به حال نشنیده اید!

اگر از آن دسته افرادی هستید که مدام به دنبال حل معماهای عجیب در دنیا هستند، این گزارش را از دست ندهید.

رازهایی از دنیا هستی که تا به حال نشنیده اید!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان،به نظر می رسد که دانشمندان در مورد همه بخش ها و پرسشها مربوط به کره زمین تحقیق کرده باشند، ولی در واقع چنین نیست، ما در اینجا ۱۱ راز جالب را معرفی می کنیم که هنوز توضیح منطقی جهت آنها پیدا نشده و همچنان مانند یک معما ذهن افراد کنجکاو را به خود مشغول کرده است.
اگر شما هم جزو آن دسته از افراد کنجکاو و معما دوست هستید باید بگوییم که آدرس را کاملا درست آمده اید آیا که پاسخ بسیاری از سوالات عجیب و غریبی که مدتهاست ذهنتان را درگیر کرده اینجا خواهید گرفت، بعد جهت مطالعه این مطالب شگفت انگیز درنگ نکنید.
۱- خورخور گربه ها

عبارات مهم : باکتری

گربه ها هنگامی که احساس خوشی می کنند خورخور می کنند، ولی هیچکس نمی داند که آنها چطور این صدا را درمی آورند. آنها هنگامی که خورخور می کنند ضربان قلبشان هم شنیده نمی شود!
دانشمندان می گویند گربه ها این کار را با تارهای صوتی خود انجام می دهند. فرکانس خورخور اثر شفابخش و مسکن دارد، به همین علت گربه ها هنگامی که دلواپس و یا آزرده هستند خورخور می کنند.
۲- این موجودات از کجا آمده اند؟
بسیاری از انواع حیوانات پیشینه ای ندارند. هیچکس نمی داند که در چه وقت دوزیستان از ماهی ها جدا شده است اند، لیکن حیوانات خشکی همگی اندام ها و سر رشد کرده ای داشتند. همچنین گفته می شود که دایناسورها در اثر یک فاجعه طبیعی در ۶۵ میلیون سال پیش منقرض شدند و در همین وقت پستانداران به یکباره ظاهر شدند.
۳- آیا گاوها قطب نما دارند؟
دانشمندان با استفاده از «گوگل ارت» متوجه پدیده عجیبی در میان گاوهایی که مشغول چریدن هستند شدند. ۷۰ درصد گاوها هنگام چریدن سر خود را یا به سمت شمال و یا به سمت جنوب نگه می دارند. این در تمام قاره ها و جدا از سرزمین و یا جَوی صادق است.
۴- باران «ژلاتینی» چه بود؟
در تابستان ۱۹۹۴ در شهر اوکویل ایالت واشنگتن آمریکا از آسمان ماده ای ژلاتینی بارید. روز بعد در این شهر ده ها نفر مبتلا به آنفولانزا شدند. دانشمندان با تجزیه این ماده متوجه شدند که ۲ نوع باکتری در آن وجود دارد و یکی از این باکتری ها در دستگاه گوارش انسان یافت می شود. ولی آنها نتوانستند بین این باکتری و بیماری آنفولانزا ارتباطی پیدا کنند.
۵- ماده سیاه چیست؟
۲۷ درصد کهکشان ماده سیاه هست. این ماده هیچ تبادل یا تشعشع الکترومگنتیک ندارد و قابل تشخیص نیست. نخستین نظریه ها در باره ماده سیاه ۶۰ سال پیش مطرح شد، ولی دانشمندان هیچ مدرکی جهت وجود آن ارائه نداده اند.
۶- چند سیاره در منظومه شمسی وجود دارد؟
بدون درنظر گرفتن پلوتون، چنین گمان می شد که در منظومه شمسی ۸ سیاره وجود دارد. کمربند کویپر بعد از پلوتون مشمول بر اشیاء یخی هست. دانشمندان هزاران شیئ در آن کشف کرده اند که حتی بزرگتر از پلوتون هستند، آنها متوجه یک فاصله خالی در کمربند کویپر شدند که یک سیاره ناشناخته به اندازه زمین تمام سنگ های این کمربند را به سوی خود می کشد.
۷- آیا مردمان راست دست و چپ دست هستند؟
اغلب مردمان (۷۰ تا ۹۵ درصد) راست دست هستند، و اقلیتی ( ۵ تا ۳۰ درصد) چپ دستند و تعداد نامشخصی هم دودستی هستند که این می تواند ژنتیکی باشد، ولی ژن چپ دستی مشخص نشده هست. محیط اجتماعی هم می تواند موثر باشد، هنگامی که کودکان چپ دست مجبور به نوشتن با دست راست می شوند بعضی از آنها راست دست می شوند.
۸- آیا حیوانان مگافونا منقرض شدند؟
حیوانات عظیم الجثه موسوم به مگافونا حدود ۱۰ هزار سال پیش منقرض شدند. بعضی معتقدند که تغییرات جَوی باعث انقراض مگافونا شد، ولی شواهد محکمی در این باره در دست نیست. بر اساس نظریه ای دیگر آنها از گرسنگی مرده اند. دانشمندان در آلاسکا ماموت های حفظ شده است ای را پیدا کردند که معده آنها پر از سبزیجات هضم نشده است.
۹- آیا ما خواب می بینیم؟
بعضی معتقدند که خواب تصویرهای و امواج تصادفی مغز هستند. بعضی دیگر خواب را خواسته های ناخودآگاه، پرسشها و تجربه های حل نشده می دانند. مطالعه خواب «Oneirology» خوانده می شود. دانشمندان ادعا می کنند که خواب نشانه چیزی در ژرفای درون روان انسان هاست، ولی هیچکس دقیقا نمی داند که نشانه چیست.
۱۰- «همهمه آسمان» چیست؟
در هنگام مطالعه ستارگان جوان در سال ۲۰۰۶، دانشمندان ناگهان همهمه عجیبی شنیدند. اگرچه صوت در فضا منتشر نمی شود، ولی امواج رادیویی منتشر می شوند. ولی این امواج از کجا می آیند؟ دانشمندان فقط می دانند که این امواج متعلق به ستارگان یا پدیده های کیهانی نیستند.

۱۱- آیا گروه خونی متفاوتی داریم؟
انواع خون آنتی ژن های متفاوتی در سلول های خونی دارند. آنها نشانه های آنتی بادی هایی است که سلول های خارجی را از بین می برند. ولی دانشمندان نمی دانند که آیا آنها متفاوت هستند.بعضی می گویند که مربوط به بیماریها و سیستم ایمنی می شود. افراد گروه خونی B زیاد در معرض مبتلا شدن به E.coli هستند، افراد دارای گروه خونی O کمتر از بیماری مالاریا می میرند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: باکتری | دانشمندان | راز | عجایب | عجیب ترین | معما | شگفت انگیز | حیرت انگیز

رازهایی از دنیا هستی که تا به حال نشنیده اید!

رازهایی از دنیا هستی که تا به حال نشنیده اید!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog