شارژر قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ

شارژر: قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ قانون اساسی دونالد ترامپ بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند ، شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از شکست تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم. شجاعیان رویش خطایی در کنار خط شد و همینطور یک اشتباه روی

همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند ، شفر

شفر: همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند

عبارات مهم : داوران

سرمربی استقلال می گوید تیمش وقت های گلزنی خوبی برابر ذوب آهن داشته است.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از شکست تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم. شجاعیان رویش خطایی در کنار خط شد و همینطور یک اشتباه روی ابراهیمی اتفاق افتاد. در هر دو نیمه موقعیت های گل خوبی داشتیم ولی مسئله این بود که این موقعیت ها به گل تبدیل نشد.

همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند ، شفر

او افزود: بالاخره فوتبال این است و در آخر هم یک پنالتی رخ داد. شاید نخستین بار بود که می دیدم یک تیم انقدر خوب بازی می کند و گل نمی زند و در آخر یک پنالتی به این شکل اعلام می شود و بازی یک بر صفر می شود. بازیکنان من تلاش خوبی داشتند. امیدوارم مدیرعامل ما دیده باشند که همه اعضای تیم جهت استقلال جنگیدند و امیدوارم که منظورم را متوجه شده است باشند. هنگامی که شما تیم بسیار خوب و با شخصیت و ذهنیت برنده دارید، باید جهت این تیم همه کار انجام شود. راجع به تیام همه چیز صد درصد نبود. شاید می آمد و شاید نمی آمد. امروز بعد از جلسه تصمیم گرفتیم که در نهایت نیاید. ما در آلمان اصطلاحی داریم که شاید بازی را ببازیم ولی جنگ را نمی بازیم. از هواداران فوق العاده مان در ورزشگاه تقدیر می کنم. این هماهنگی میان تیم و هواداران ما فوق العاده است.

سرمربی استقلال اضافه کرد: شاید من حدود ۳۰ سال پیش که برابر لیورپول بازی کرده بودیم چنین چیزی را دیده بودم ولی باید بگویم این هواداران یک هویت جهت تیم هستند. می خواهم یک صحبت هم راجع به بازی فینال حذفی بکنم که سرمربی حریف بعد از بازی مطالبی را در مورد داور مطرح کرد. من می خواهم به داوران کشور عزیزمان ایران یک تبریک بگویم. آن عملکردی که امروز دیدم را با داوران ایرانی مقایسه می کنم، می گویم که داوران خودمان خیلی بهتر هستند.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از شکست تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم. شجاعیان رویش خطایی در کنار خط شد و همینطور یک اشتباه روی

شفر راجع به اوضاع شجاعیان گفت: او مصدوم شد و شاید نیاز به عمل جراحی داشته باشد. ما از الان جهت بازی دوم آماده می شویم و باید ببینیم که چگونه نتیجه را عوض کنیم و باید کاری کنیم که ورزشگاه پر باشد از تماشاگران.

وی ادامه داد: شاید اگر یک داور دیگر بود این را پنالتی نمی گرفت شاید هم کس دیگر هم باشد آن را پنالتی می گرفت. قبل از پنالتی ما سه چهار موقعیت خیلی خوب جهت گلزنی داشتیم. من نمی توانم راجع به آرزوهایمان صحبت کنم ولی یکی از عالی ترین هایمان یعنی شجاعیان را از دست دادیم و مجبور شدیم تعویض کنیم. ده دقیقه قبل از پنالتی یک شانس خوب اسماعیلی داشت. یکی هم وریا داشت. سرور هم یک شانس داشت که استفاده نکردیم.

شفر در آخر و در پاسخ به این پرسش که آیا داور را در شکست تیمش مقصر می داند، اظهار کرد: اگر بگویم بله یک چیز است و اگر هم بگویم نه یک چیز هست. ما در کشور عزیزمان ایران عالی ترین داورهای آسیا را داریم.

همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند ، شفر

واژه های کلیدی: داوران | سرمربی | هواداران | سرمربی استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog