شارژر قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ

شارژر: قانون قانونی آمریکایی دستور ترامپ قانون اساسی دونالد ترامپ بین الملل آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ بازی دوستانه با پرسپولیس با حضور پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف است

باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ عنایتی: برابر استقلال دو سورپرایز داریم

عبارات مهم : بازیکن

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ بازی دوستانه با پرسپولیس با حضور پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف است

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سیاه جامگان شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين؛ تيم استقلال فردا در مشهد ميهمان سياه جامگان هست. وينفرد شفر سرمربي آبي ها در نشست خبري پيش از بازي فردا شركت كرد و گفت:” بازی فردا اصلا راحت نیست. هر تیمی برابر استقلال قرار می گیرد دوست دارد خودش را نشان دهد. باید خیلی خوب کار کنیم و توپ را به گردش در بیاوریم تا مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم. امیدوارم تیم برنده ما باشیم، ولی باور کنید کار مشکل داریم. شنیدم هواداران زیادی در این شهر داریم و امیدوارم فردا آنها را خوشحال کنیم. ما نیاز داریم جهت رسیدن به پیروزی، در 90 دقیقه نیرومند باشیم و روحیه خود را حفظ کنیم. در چند روز گذشته خوب کار کرده ایم و ملی پوشان مان هم به جمع ما اضافه شده است اند.”

باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

سرمربي استقلال در ادامه راجع به پيشنهاد خودش و برانكو براي برگزاري دربي دوستانه به نفع زلزله زدگان كرمانشاه گفت:” نمی خواهیم استقلال برابر پرسپولیس بازی کند. می خواهیم بازیکنان ذخیره، بازیکنانی که قبلاً در این دو تیم بازی کردند، خوانند ه ها و بازیگران و صورت های معروف بازی کنند و زیاد به شکل خیریه باشد. افرادی چون علی دایی، علی کریمی، بازیکنان قدیمی، بازیگران معروف و … در این بازی حضور داشته باشند. قرار نیست همانند دربی که برابر هم بازی کردیم، به مصاف هم برویم. الان وقت ما کم است ولی بعد از چند بازی که وقت داریم و می توانیم زیاد در این خصوص صحبت کنیم. همه مربیان باشگاهی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران کار می کنند. زمانی که کلوب ها خوب کار کنند، بازیکنان و سپس تیم ملی بهتری خواهیم داشت و تیم ملی شانس بیشتری در جام جهانی خواهد داشت. من در سه دوره مربی سه تیم ملی بودم و هر لحظه به مربیان باشگاهی می گفتم که شما باید بازیکن خوب تربیت کنید و به تیم ملی تحویل دهید. “

او همچنين راجع به غايبان تيمش در بازي فردا گفت:” بعد از محرومیت دو بازیکن تیمم با اینکه در دربی کارت زرد گرفتند، غافلگیر شدم. نمی خواهم اکنون در این خصوص صحبت کنم ولی قوانین را می دانم. وریا غفوری را نداریم. بعد از اینکه او به اردوی تیم ملی بازگشت، در نخستین جلسه تمرینی از ناحیه زانو دچار درد شد و بلافاصله به او گفتم که تمرین را ترک کند و فشار بیشتری به زانویش نیاورد. امیدوارم فردا با بررسی بیشتر، شرایط خوبی جهت بازی داشته باشد.

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ بازی دوستانه با پرسپولیس با حضور پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف است

عنایتی: برابر استقلال دو سورپرایز داریم

به گزارش تسنیم؛ رضا عنایتی که به جای علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از بازی سیاه جامگان – استقلال، حضور یافته بود، گفت: بازی فردا به لحاظ جدولی و امتیازی جهت ما حساس هست. امیدوارم بازی به نوعی پیش برود که سه امتیاز را بگیریم و یک بازی خوب انجام بدهیم. بازیکنان ما خیلی مصمم هستند و انگیزه دارند. دو بازیکن جوان هم داریم که فردا بازی خواهند کرد. امیدوارم تیم بعد از تعطیلات شرایط خوبی داشته باشد.

وی راجع به شکست سیاه جامگان برابر خونه به خونه در جام حذفی و مطرح شدن بحث هایی درمورد جادوگری در این تیم دسته اولی، اظهار داشت: در مورد بازی جام حذفی باید بگویم که بازی تدارکاتی جهت ما خوب بود. ما از ابتدا هم چنین نگاهی به بازی های حذفی داشتیم. شما دیدید که 4، 5 بازیکن مهم مان را در آن بازی نبردیم، چون می خواستیم شرایط تیم را بسنجیم و یک پیش بازی جهت بازی با استقلال خوزستان باشد. در مورد پرسشها و حاشیه هایی هم که زیاد به خاطر یک برنامه تلویزیونی بود ایجاد شد، باید بگویم که ما توجهی به آنها نداریم. آقای مرزبان یک حرف خوبی دارد و می گوید که اگر رمالی و جادوگری می توانست کاری کند، هندوستان که خیلی زیاد جادوگر دارد و آنها باید موفق تر باشند، ولی این طور نیست. تفکر ما این است که تمرکز خودمان را روی کار خودمان بگذاریم، ولی این چیزها نمی تواند جهت ما بازدارنده باشد. ما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم.

باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

مربی تیم سیاه جامگان راجع به اینکه «آیا به جز چهار بازیکنی که از تیم کنار گذاشتید، قرار است بازیکنان دیگری هم از لیست خارج شوند؟»، یادآور شد: هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. شما می دانید که در فوتبال حرفه ای بعضی بازیکنان که به تفکر یک مربی می خورند و بعضی دیگر نمی خورند. کنار گذاشته شدن این نیست که خدایی نکرده این بازیکنان کیفیت ندارد، نه، اصلاً این طور نیست. آنها فقط به تاکتیک و تفکر مرزبان نمی خورند. جا دارد از این بازیکنان هم تقدیر کنم و امیدوارم موفق باشند. ما جهت اینکه جهت تقویت تیم مان در نیم فصل جا داشته باشیم، متاسفانه تصممیمی گرفتیم که آنها را کنار بگذاریم.

عنایتی ادامه داد: مطمئن باشید که سیاه جامگان در نیم فصل دوم فوق العاده بهتر خواهد شد. در نیم فصل یک عوض کردن بزرگ داریم و تیم مان را تقویت می کنیم. 7، 6 بازیکن اضافه می شوند تا در نیم فصل دوم که شرایط به مراتب سخت تری داریم، تیم بهتری داشته باشیم.

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ بازی دوستانه با پرسپولیس با حضور پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف است

مربی تیم سیاه جامگان در مورد لیست خرید تیمش جهت نیم فصل دوم سکوت کرد و گفت: تمام تفکر ما این است که در بازی های باقیمانده امتیاز بگیریم، چون این بازی ها اهمیت زیادی جهت ما دارند و حساس هستند. اینکه ما بیاییم و نام بازیکنان مدنظرمان را رسانه ای کنیم، آن هم در شرایط فعلی، روی روحیه بازیکن تاثیر می گذارد. بگذارید ما چراغ خاموش جلو برویم. اگر خدا بخواهد فصل نقل وانتقالات مشخص می شود که چه بازیکنانی جدا و چه بازیکنانی به جمع ما اضافه می شوند.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که «آنالیز استقلال راحت است یا پرسپولیس؟»، گفت: هم استقلال و هم پرسپولیس آنالیزشان به مراتب راحت تر از سایر تیم هاست، چون بازی های ارزش پخش مستقیم می شود و خبرنگاران هم راجع به آنها تحلیل می کنند. ما هم در این مدت بدون کار نبودیم و بنا بر فرصتی که داشتیم، استقلال را آنالیز کردیم. تلاش می کنیم نقاط قوت ارزش را خنثی کنیم. اگر روز خوب مان باشد، مطمئناً نتیجه می گیریم.

باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

وی عنوان کرد: دو بازیکن تیم نوجوانان ما فردا برابر استقلال به میدان خواهند رفت. سبحان خاقانی و یک دفاع خیلی خوب به نام سجاد دانایی که بازیکن با کیفیت و آینده داری هستند، بازی می کنند. مطمئن باشید آنها فردا سورپرایز خوبی جهت لیگ خواهند بود.

عنایتی در مواجه شدن با پرسش خبرنگاری که از او پرسید «آیا بهتر نبود بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود؟»، تصریح کرد: صددرصد بهتر هست. هواداران ما به یک بلوغ فکری رسیدند، ولی اینکه ما بیاییم جریان را عوض و حساسیت ایجاد کنیم، همه چیز خراب می شود. اگر قرار بود اتفاقی بیفتد، در بازی های قبلی هم می افتاد. برابر صنعت نفت ما بازی را واگذار کردیم، ولی جو آرام و بسیار خوبی در استادیوم بود. امیدوارم به شرایط آرمانی برسیم که همه بازی های مان را در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار کنیم تا هم جهت هواداران و هم بازیکنانی که بازی می کنند، جالب باشد. اگر این اتفاق رخ بدهد، با توجه به دوری راه و پرسشها ورزشگاه ثامن فکر می کنم وقت هواداران هم کمتر گرفته می شود. امیدوارم به جمع بندی برسیم که همه بازی ها را در آنجا برگزار کنیم. امیدوارم یاد بگیریم که به هواداران احترام بگذاریم، همه جذابیت فوتبال به هواداران است و هواداران مشهدی از همه بهتر.

مربی سیاه جامگان در مورد غایبان این تیم جهت دیدار برابر استقلال گفت: فردا صورت ناشناس و تازه در ترکیب ما زیاد خواهید دید. بعد از دو بازی که دو بازیکن خوب مان را نداشتیم، فردا محروم نداریم. حمیدرضا علی عسگر هم مصدوم است و امیدوارم در یکی دو هفته آینده برگردد.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | هواداران | رضا عنایتی | سیاه جامگان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog